BiH uskoro dobija Savet ministara: Čović najavio i kada će se videti obrisi Vlade Federacije
Večernje novosti 19.01.2023 | Novosti online
![BiH uskoro dobija Savet ministara: Čović najavio i kada će se videti obrisi Vlade Federacije](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
PREDSEDNIK HDZ BiH Dragan Čović izjavio je danas u Mostaru da bi BiH iduće nedelje trebalo da dobije Savet ministara, a obrise Vlade Federacije BiH za petnaestak dana.
Foto: D. Gavrić Čović ne sumnja da će Predstavnički dom Parlamentarne skupštine BiH na sednici koja bi trebalo da bude održana sledeće nedelje potvrditi Savet ministara na čelu sa Borjanom Krišto. On je napomenuo da je Krišto danas kao predsedavajuća Saveta ministara u razgovorima s međunarodnim kolegama, a od iduće nedelje je predsedavajuća Saveta ministara u punom sazivu. - Pred njima je jako puno posla i nadam se brzo zajedničkoj sednici s predstavnicima Vlade