(Poluvreme) zvezda ponovo načela rano protivnika: Pogodio novajlija – bilo je prilika da vođstvo bude i veće! (video)

Hot sport 21.01.2023  |  Andrej Žepačkić

Imala je Zvezda šansi! Fudbaleri Crvene zvezde vode sa 1:0 protiv ekipe Kopera na poluvremenu.

Jedini strelac za sada je Lazar Nikolić. Zvezda je rano „načela“ Koper kao i sve ostale protivnike do sada na pripremama. Igrao se 13. minut, Irakli Azarov je centrirao, ali su defanzivci slovenačkog tima skrenuli loptu, koja je pala na volej novom igraču crveno-belih, a Lazar Nikolić je lepo, iz prve, sproveo loptu u mrežu nemoćnog Goluboviča. FOTO: FK Crvena zvezda Par sekundi pre toga, Bukari je imao veliku šansu nakon sjajne asistencije Kataija. Mogli su