Napoli juriša ka Skudetu: Rutinska pobeda protiv Salernitane, Osimen nastavlja da "rešeta"

Telegraf 21.01.2023  |  Telegraf.rs

Gosti su potpuno kontrolisali dešavanja na terenu od prvog minuta, a sa po jednim pogotkom u oba poluvremena, obezbedili su nova tri boda u borbi za "Skudeto".

Fudbaleri Napolija savladali su na gostujućem terenu ekipu Salernitane rezultatom 2:0, u okviru 19. kola Serije A. Gosti su potpuno kontrolisali dešavanja na terenu od prvog minuta, a sa po jednim pogotkom u oba poluvremena, obezbedili su nova tri boda u borbi za "Skudeto". Spaleti ništa ne prepušta slučaju, pa je i u ovom meču od prvog minuta na terenu izveo najjači raspoloživi sastav. Nije mogao da računa na Kviču Kvaračkeliju koji zbog zdravstvenih razloga nije