Preokret za četvrtu pobedu Zvezde na pripremama u Turskoj

Sport klub 22.01.2023  |  Autor:Milan Stojiljković

Podeli : Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su četvrtu pobedu na pripremama u Turskoj, posle azerbejdžanskog Nefčija (3:1), poljske Lehije (3:1), slovenačkog Kopera (1:0), savladan je i gruzijski Dinamo iz Tbilisija! Meč u Antaliji je nakon preokreta završen rezultatom 3:2.

Prva dva pogotka za crveno-bele postigao je Aleksandar Pešić, a preokret je doneo Mirko Ivanić. Utakmicu će pamtiti i mladi golman Jovan Miladinović koji je debitovao za prvi tim. Strelci na stadionu „SC Kalista“ u Antaliji bili su Pešić u 31. i 54. i Ivanić u 75. minutu za Crvenu zvezdu, Omar u 35. i Gonsalveš u 37. minutu za Dinamo. Trener Miloš Milojević izveo je sledeći tim: Vasiljević (od 72. Miladinović), Gobeljić (od 61. L. Nikolić), Leković (od 61.