POLUVREME - Partizan se sprema i za sudijske greške, poništen mu regularan gol?!

Sportske.net 23.01.2023  |  Sportske.net

Posle jutrošnjeg remija sa TSC-om (1:1), Partizan ovog popodneva igra drugu današnju utakmicu na pripremama u Antaliji.

Sada mu je rival Austrija iz Beča, a posle prvog poluvremena nema golova, rezultat je 0:0. Austrijski tim je bio opasniji u prvih sedam-osam minuta i pred kraj poluvremena, a ostatak prvog poluvremena bio je u znaku Partizana. Crno-beli su preko Lutovca uspoeli i da postignu lep gol, ali taj pogodak nije priznat jer je pomoćni sudija, čini se neopravdano, signalizirao ofsajd-poziciju. Sve se dogodilo posle centaršuta Natha iz slobodnog udarca, Lutovac je umakao