Povezane vesti

"Videćemo da li smo odradili dobar posao zbog ove odluke" Gordan Petrić posle drugog remija Partizana na pripremama

"Videćemo da li smo odradili dobar posao zbog ove odluke" Gordan Petrić posle drugog remija Partizana na pripremama

Večernje novosti 23.01.2023
BILA je brža utakmica nego ona jutros, kada je ritam bio spor i bilo je dosta sunca, izjavio je trener fudbalera Partizana Gordan Petrić nakon utakmice sa Austrijom. FOTO: FK Partizan Fudbaleri Partizana i Austrije iz Beča odigrali su danas nerešeno… »
Petrić nakon remija: ‘Zadovoljan sam sa obe utakmice – Bitno da trčimo svih 90 minuta!’

Petrić nakon remija: ‘Zadovoljan sam sa obe utakmice – Bitno da trčimo svih 90 minuta!’

Hot sport 23.01.2023
Poslednje tri utakmice, Partizan je remizirao. Partizan je danas odigrao dve utakmice, jednu protiv TSC-a, a drugu protiv Austrije iz Beča. Oba meča završena su nerešenim ishodom, a nakon duela sa Austrijom, Petrić je rekao: ‘Zadovoljan sam danas… »
Novi remi: Nathu crveni karton, Partizanu poništen gol

Novi remi: Nathu crveni karton, Partizanu poništen gol

Sport klub 23.01.2023
Podeli : Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 0:0 sa Austrijom iz Beča na pripremama u Turskoj. To je drugi remi crno-belih u istom danu nakon što su jutros igrali 1:1 protiv ekipe TSC iz Bačke Topole. Mogla je ekipa Gordana Petrića i do pobede… »
Pripreme u Turskoj: Partizan u jednom danu dva puta igrao nerešeno

Pripreme u Turskoj: Partizan u jednom danu dva puta igrao nerešeno

N1 Info 23.01.2023
Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 0:0 sa Austrijom iz Beča na pripremama u Turskoj. To je drugi remi crno-belih u istom danu nakon što su jutros igrali 1:1 protiv ekipe TSC iz Bačke Topole. Mogla je ekipa Gordana Petrića i do pobede protiv… »
Petrić već zna prvu postavu?

Petrić već zna prvu postavu?

Sportske.net 23.01.2023
Partizan je danas imao dupli program na pripremama u Antaliji - pre podne su remizirali sa TSC-om (1:1), a popodne i sa bečkom Austrijom (0:0). Iako su pobede izostale, iako je postignut samo jedan gol na dve utakmice, iako najbolji strelac Rikardo… »
Petrić: Nama je najvažnije bilo da momci dobro istrče

Petrić: Nama je najvažnije bilo da momci dobro istrče

Sport klub 23.01.2023
Podeli : Fudbaleri Partizana i Austrije iz Beča odigrali su danas nerešeno 0:0 (0:0) u prijateljskom meču u turskom Beleku. „Bila je brža utakmica nego ona jutros, kada je ritam bio spor i bilo je dosta sunca“, izjavio je trener fudbalera… »
Još jedan remi partizana: Crno-beli obavili test protiv Austrije, sledeći rival - CSKA Moskva

Još jedan remi partizana: Crno-beli obavili test protiv Austrije, sledeći rival - CSKA Moskva

Večernje novosti 23.01.2023
PARTIZAN je odradio i drugu probnu utakmicu danas na pripremama u Beleku. Posle 1:1 protiv TSC i ovaj meč završen je bez pobednika, ali za razliku od okršaja sa ekipom iz Bačke topole, u susretu sa Bečlijama nije bilo golova. FOTO: FK… »
Partizanu poništen gol, Natho isključen, pobeda opet izostala

Partizanu poništen gol, Natho isključen, pobeda opet izostala

Sportske.net 23.01.2023
Danas je Partizan imao dve jake provere na pripremama u Antaliji i obe su završene bez pobednika. Posle jutrošnjeg remija sa TSC-om (1:1), crno-beli su ovog popodneva remizirali i sa Austrijom iz Beča u utakmici bez golova - bilo je 0:0. Prvo poluvreme… »
Još jedan remi za Partizan: Natho ‘pocrveneo’ – Mreže mirovale!

Još jedan remi za Partizan: Natho ‘pocrveneo’ – Mreže mirovale!

Hot sport 23.01.2023
Još jedan remi za Partizanu Beleku. Partizan je rano jutros odigrao prijateljski susret sa ekipom TSC-a, a konačan rezultat bio je 1:1. U cilju uigravanja, danas je zakazana još jedna provera, a izabranici Gordana Petrića sastali su se sa ekipom… »
Novi remi Partizna, bez golova protiv Austrije Beč

Novi remi Partizna, bez golova protiv Austrije Beč

Euronews 23.01.2023
Fudbaleri Partizana su nakon remija sa TSC-om 1:1, danas odigrali meč bez golova sa bečkom Austrijom, što je bio četvrta nerešena utakmica Partizana na pripremama u Beleku. Tačno je da su crno-beli bili bliže pobedi od protivnika, ali ne možemo… »
Gordan Petrić: Zadovoljan sam sa obe utakmice danas

Gordan Petrić: Zadovoljan sam sa obe utakmice danas

Euronews 23.01.2023
Fudbaleri Partizana nakon remija sa TSC-om 1:1, odigrali su bez golova protiv Austrije Beč. Utiske posle utakmice za TV Arena sport podelio je Gordan Petrić. "Zadovoljan sam danas sa obe utakmice. Bitno je da smo mogli da trčimo svih 90 minuta i na… »
POLUVREME - Partizan se sprema i za sudijske greške, poništen mu regularan gol?!

POLUVREME - Partizan se sprema i za sudijske greške, poništen mu regularan gol?!

Sportske.net 23.01.2023
Posle jutrošnjeg remija sa TSC-om (1:1), Partizan ovog popodneva igra drugu današnju utakmicu na pripremama u Antaliji. Sada mu je rival Austrija iz Beča, a posle prvog poluvremena nema golova, rezultat je 0:0. Austrijski tim je bio opasniji u prvih… »
Petrić posle „mršavog“ remija sa ekipom TSC-a: Ne brine me organizacija igre, bili smo slabiji u prijemu lopte

Petrić posle „mršavog“ remija sa ekipom TSC-a: Ne brine me organizacija igre, bili smo slabiji u prijemu lopte

Danas 23.01.2023
Partizan je odigrao prosečan meč protiv TSC-a na pripremama u Beleku. Odmah nakon utakmice, Gordan Petrić apostrofirao je probleme u igri svojih pulena. Crno-beli su odigrali utakmicu bez Bibrasa Natha i Rikarda Gomeša, koji su svesno bili oslobođeni… »

Vesti dana »