Bajern evrogolom izbegao poraz: Keln bio na korak od potpune senzacije, Kramarić spasao Hofenhajm, petarda Volfsburga!

Kurir 24.01.2023

Fudbaleri Bajerna i Kelna odigrali su večeras u Minhenu nerešeno 1:1, u meču 17. kola nemačke Bundeslige.

Poveo je Keln golom Elijesa Skirija u četvrtom minutu, da bi izjednačenje Bajernu doneo Jošua Kimih pogotkom u 90. minutu. Bajern je prvi na tabeli sa 36 bodova, četiri više od drugoplasiranog Lajpciga. Keln je na 10. poziciji sa 21 poenom. U narednom kolu, Bajern će dočekati Ajntraht, dok će Keln gostovati Šalkeu. U istom terminu, Volfsburg je u gostima pobedio Hertu sa 5:0. Strelci za Volfsburg bili su Matijas Svanberg u četvrtom, Maksimilijan Arnold iz penala u