Dečak (4) umro dok su roditelji nad njim izvodili egzorcizam: Umotanog u čaršaf ga zalepili za pod, ono što je usledilo ledi krv
Nova 27.01.2023 | Autor:Dnevnik.hr
![Dečak (4) umro dok su roditelji nad njim izvodili egzorcizam: Umotanog u čaršaf ga zalepili za pod, ono što je usledilo…](https://nstatic.net/img/logo/s/nova.png)
Džozef Pol „Džo“ Vilson i Džodi En Vilson, bračni par iz Sjedinjenih Država, optužen je da je izvršio egzorcizam nad svojim četvorogodišnjim sinom Skajlerom Vilsonom, koji je potom umro.
Oni su uhapšeni 13. januara pod optužbom da su izazvali preranu smrt njihovog sina, piše Dejli Mejl. Trenutno se nalaze u pritvoru. Kako je saopštila policija, 6. januara dobili su poziv od Službe za zaštitu dece u vezi sa detetom koje je primljeno u bolnicu nakon što mu je prethodnog dana ukazana hitna medicinska pomoć. Skajler je preminuo samo tri dana kasnije od povreda koje su, kako je kasnije utvrđeno naneli roditelji, koji su nad njim vršili egzorcizam. „Ovo