Srednjoškolci Beograda odlični u futsalu: Srpska prestonica dobila najbolje školarce!

Kurir 28.01.2023

Beogradska asocijacija za školski sport uz podršku Sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, započela je u drugom polugodištu sezonu sa Gradskim prvenstvom u futsalu, za beogradske osnovce i srednjoškolce u različitim uzrasnim kategorijama sa 17 gradskih opština, koje će trajati 18 dana.

Prva kategorija koja je uspešno završila takmičenje su učenici srednjih škola grada Beograda. Posle grupne faze takmičenja, danas u finalnom danu, na red su došli polufinalni mečevi. Prikazana je izvanredna igra i srčanost na terenu, a videli smo puno radosti, ali i sklapanja prijateljstava. U borbi za treće mesto, ekipa Geodetske tehničke škole sa opštine Zvezdara, savladala je sa 3:0 ekipu "XII beogradske gimnazije" i osvojila bronzu. U utakmici za prvo mesto,