Lažni prijatelji i producenti su mu davali mizerne honorare: Glumac otkrio bolnu istinu o poslednjim godinama preminulog kolege
Kurir 29.01.2023
![Lažni prijatelji i producenti su mu davali mizerne honorare: Glumac otkrio bolnu istinu o poslednjim godinama preminulog…](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Enis Bešlagić se putem Instagrama oprostio od preminulog bosanskohercegovačkog glumca Saše Petrovića, koji je preminuo u 62. godini.
Glumac je uz Petrovićevu fotografiju napisao oproštajnu poruku, u kojoj se dotakao Petrovićevih kolega i saradnika. "Dragi i dobri Saša, sada odmori… Skoro smo se sreli i pričao si mi koliko te 'cene' ovde… Odmori od nekih lažnih kolega, prijatelja i dušebrižnih producenata, koji su umanjivali tvoju vrednost i na kapaljku ti davali mizerne honorare, jer oni 'znaju' koliko tebi treba i koliko ti zaslužuješ, a bio si glumčina! Putuj, dušo i tvojoj porodici mir