Možda i partija karijere za lazara markovića: Blistava partija dvojice nekadašnji igrača Partizana! (video)

Hot sport 01.02.2023  |  Vukašin Cvetković

Gacijantep na srpski pogon! Fudbaleri Gacijantepa su se danas sastali sa ekipom Hatajispora u okviru 22. kola turskog šampionata.

Tom prilikom slavio je domaćin sa ubedljivih 4:1, iako su u jednom trenutku imali zaostatak. GOL | Gaziantep FK 3-1 Hatayspor ⚽️ 77' Markovic Anlık goller, maç linki ve pozisyonlar için takip: @xoxspor #GaziantepFK #Hatayspor #GFKvHTY pic.twitter.com/L3MbEfVo2w — XOX Sports (@xoxspor) February 1, 2023 Poveli su gosti preko El Kabija u 27. minutu utakmice, ali od tog momenta sve je krenulo naopako za njih. Prvo je rezultat poravnao Marko Jevotić u 38. minutu, da bi