Трајковићу ухапшеном на Ким здравље све лошије: 11 дана био без терапије! Супруга моли да га пребаце у КБЦ у Северној Митровици
Курир 03.02.2023

Здравствено стање Слађана Трајковића, ухапшеног средином децембра прошле године на северу Косова и Метохије, је погоршано, тврди његова супруга Сузана.
Сузана Трајковић супруга Слађана Трајковића, који је средином децембра ухапшен и кога тужилаштво терети за наводни ратни злочин, апеловала је данас да се Слађану омогући лечење у КБЦ у Северној Митровици. Она је правосудне органе Приштине позвала да Слађану омогуће да се брани са слободе. „Мој супруг је готово два месеца у притвору и здравствено стање му се знатно погоршало због услова у којима се налази. Он је стварно у лошем стању због хроничних болести.