„Велика победа“: Обрадовић причао о кошарци, новинари му тражили коментар рата у Украјини

Нови магазин 03.02.2023  |  Данас

Тренер Партизана имао разлога за осмех после евролигашке победе на терену Жалгириса – 74:88.

После Црвене звезде и Асвела кошаркаши српског тима победили су и јаког противника из Литваније, па сада имају фине шансе да се пробију у плеј-оф најјачег клупског такмичења. „Прво полувреме је било добро, причао сам у свлачионици да се неће предати и то се видело у трећој четвртини, али на крају велика и важна победа за нас“, урадио је блиц анализу Жељко Обрадовић. Тријумфални хет-трик подигао је лествицу очекивања навијача црно-белих, јер није немогуће да