Kristijano Ronaldo konačno! Penal prekinuo agoniju, "lepotica" bivšeg Barsinog đaka!

Sportske.net 03.02.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Al Nasra remizirali su danas u gostima Al Fatehu 2:2 u okviru 16. kola Prve lige Saudijske Arabije.

U centru pažnje bio je, kao i sve vreme otkako je stigao, Kristijano Ronaldo koji je konačno postigao gol za svoju novu ekipu otkako se pridružio krajem prošle godine. Sve je počelo veoma zanimljivo, domaćin je poveo sjajnim golom nekadašnjeg fudbalera Barselone Kristijana Telja u 12. minutu, da bi 12 minuta kasnije Ronaldo postigao gol koji na kraju nije bio regularan. Portugalac je propustio veliku priliku nakon toga, da bi Anderson Taliska u 42. minutu poravnao