Superliga: Voždovac pobedio u Kragujevcu, Radnički posle preokreta savladao Mladost

Dnevnik 04.02.2023  |  Tanjug

KRAGUJEVAC: Fudbaleri Voždovca pobedili su na gostovanju ekipu Radničkog 1:0 (1:0) u okviru 20. kola Superlige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Miloš Pantović iz penala u 31. minutu. Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su posle preokreta na domaćem terenu ekipu Mladosti iz Lučana 2:1 (0:1). Golove za klub iz Niša postigli su Aleksandar Pejović u 46. minutu i Miljan Škrbić u 91. minutu. Za Mladost precizan je bio Nikola Jojić u 40. minutu. U narednom kolu Voždovac dočekuje ekipu Crvene zvezde, dok fudbaleri Radničkog iz Kragujevca gostuje Čukaričkom. Radnički iz Niša u