Radnički - Mladost: promašen penal, isključen Lalatović, preokret i pobeda Nišlija

Južne vesti 04.02.2023  |  Ljubica Jocić Južne vesti

Mnogo uzbuđenja je viđeno na stadionu "Čair" u Nišu u meču 20. kola Superlige gde je Radnički dočekao i pobedio Mladost iz Lučana rezultatom 2:1 (0:1).

Nišlije su do trijumfa stigle golom povratnika Miljana Škrbića u nadoknadi vremena, a od 64. minutu su bile i bez trenera Nenada Lalatovića koji je dobio crveni karton. Uz Radnički i po hladnom vremenu; foto: Jelena Mišić Vremenske prilike nisu išle na ruku igračima, ali ni publici, ali ono što je viđeno na terenu na kraju je bilo dovoljno za zadovoljstvo domaćina. Nije tako izgledalo jer je Radnički u 39. minutu propustio priliku za vođstvo jer je Samčović, golman