Drama u Nišu pripala Radničkom - Lalatović isključen, Škrbić posle dve godine presudio Lučancima!

Sportske.net 04.02.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Radničkog savladali su u Nišu ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 2:1 u okviru 20. kola Super lige Srbije.

Izabranici Nenada Lalatovića su od početka meča imali znatno veći posed lopte, a posle nekoliko opasnih napada imali i idealnu priliku da povedu. Sudija Radaković dosudio je penal za Nišlije, ali je udarac Cvetkovića sa bele tačke u 20. minutu uspeo da odbrani Samčović. Kazna za promašaje usledila je u 40. minutu kada je "sevnula" kontra Mladosti posle velike greške u odbrani domaćih, na loptu je natrčao Nikola Jojić i doveo svoj tim u vođstvo. Nije se Radnički