Rajković srušio kralja: Majorka pobedila Real Madrid, srpski golman heroj pobede!

Kurir 05.02.2023

Fudbaleri Majorke pobedili su na svom terenu Real Madrid sa 1:0, u meču 20. kola španske Primere.Majkorka je do pobede stigla autogolom Naća Fernandesa u 13. minutu.

Najbolju priliku za izjednačenje Real je imao u 59. minutu, ali je udarac Marka Asensija uspeo da odbrani golman srpske reprezentacije Predrag Rajković. Majorka je zabeležila osmu pobedu u prvenstvu i sa 28 bodova zauzima 10. mesto na tabeli. Real je na drugoj poziciji sa 45 bodova, pet manje i utakmicom više od prvoplasirane Barselone. U narednom kolu, Majorka će gostovati Sevilji, dok će Real dočekati Elče. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir