Mitrović pao iza reklama i udelio asistenciju: Fulam u totalnoj ludnici do osmine finala FA kupa

Telegraf 08.02.2023  |  Telegraf.rs

Dafi je vadio loptu sa gol linije, Rodak je branio čist zicer, a iz te defanzive se rodila kontra koja je donela Fulamu i drugi pogodak

Fudbaleri Fulama plasirali su se u osminu finala FA kupa pošto su u ponovljenom meču na gostovanju Sanderlendu slavili sa 3:2, a na pobedu je uticao i srpski napadač Aleksandar Mitrović koji je zabeležio asistenciju. Tim sa Krejven kotidža je poveo u osmom minutu preko Vilsona, ali je onda Sanderlend preuzeo inicijativu koja je bila krajnje vidljiva u drugom poluvremenu. Dafi je vadio loptu sa gol linije, Rodak je branio čist zicer, a iz te defanzive se rodila