Fulam u osmini finala Kupa Engleske: Mitrović asistent u pobedi nad Sanderlendom

Euronews 09.02.2023  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Fulama obezbedili su plasman u osminu finala FA Kupa Engleske, posle pobede nad Sanderlendom u gostima 3:2 (1:0).

Ekipa Marka Silve nije uspela da iskoristi prednost domaćeg terena u prvom susretu, a pošto je meč završen nerešenim ishodom (1:1), po pravilima takmičenja, u drugoj utakmici je morala da gostuje. Fulama je stigao do prednosti već u osmom minutu preko Herija Vilsona, da bi do drugog gola došao početkom drugog poluvremena, kada je Aleksandar Mitrović ušao u igru. Srpski fudbaler se nije našao u ulozi strelca, iako je neposredno pre gola Andreasa Pereire imao veliku