Da se igralo na old trafordu, ceo svet bi pričao ovom meču: Nestvarana utakmica u Srbiji, Čukarički i Radnički priredili spektakl (video)

Večernje novosti 10.02.2023  |  Novosti online
Da se igralo na old trafordu, ceo svet bi pričao ovom meču: Nestvarana utakmica u Srbiji, Čukarički i Radnički priredili…

MI smo navikli da nam se samo strani fudbalski događaju predstavaju kao istinski spektakli, a zapravo em među njima ima i onih prilično dosadniih, a pritom u Srbiji ima i spektakularnih. Takva je bila io utakmica 21. kola Mocartbet Superlige Srbije u kojoj su se, po vrlo hladnom vremenu, u Beogradu sastali Čukarički i kragujevački Radnički 1923.

Screenshot / TV Arena sport I sam "scenario u kratkim crtama" bio bi zanimljiv fudbalskim sladokuscima: Do 66. minuta nije bilo pogodaka. Tada je domaćin poveo. U 90. je gost vodio sa 2:1. Šest minuta kasnije domaćin je pobedio sa 3:2. Ali, kada pogledate i snimak koji je pred vama, tek ćete onda videti koliko je malobrojna publika na Banovom Brdu imala u čemu da uživa tokom ovog fudbalskog dvoboja. Jer, bilo je tu i mnogo šansi u prvom poluvremenu, i jedna od