Partizan doživeo debakl: Košmarno veče za crno-bele u Humskoj! Mladost iskoristila svaki kiks i nanela bolan poraz Petrićevoj četi

Večernje novosti 11.02.2023  |  Novosti online
Partizan doživeo debakl: Košmarno veče za crno-bele u Humskoj! Mladost iskoristila svaki kiks i nanela bolan poraz…

FUDBAL se konačno vratio u Humsku, ali sigurno ne na način na koji su pristalice Partizana to očekivale. "Parni valjak" se nakon mundijalske, pa i zimske pauze vratio u svoj "hram", i doživeo bolan debakl. Rezultatom 4:0, Mladost GAT odnela je ceo plen iz Beograda.

FOTO: M. Vukadinović Parni valjak bio je potpuno neprepoznatljiv u prvom poluvremenu, a najava košmarne večeri za sve u crno-belom stigla je već u 4. minutu. FOTO: M. Vukadinović Mladost je na opšte iznenađenje povela u Humskoj i to nakon jednog auta koji je izledao bezazleno. Janković je poslao loptu u šesnaesterac, Svetozar Marković nije otklonio opasnost kako je želeo, intervenisao je samo do Gala, a ovaj maestralno plasira loptu u sam ugao gola koji čuva