Nedović u zadru nastavio gde je stao u tel avivu: Zvezda dominantna u Hrvatskoj, crveno-beli spremili osvetu za jedini poraz u ligi!

Hot sport 12.02.2023  |  HotSport
Nedović u zadru nastavio gde je stao u tel avivu: Zvezda dominantna u Hrvatskoj, crveno-beli spremili osvetu za jedini poraz u…

Ubedljivo vođstvo na poluvremenu! Zadar, jedina ekipa koja je ove sezone savladala Crvenu zvezdu u Admiral bet ABA ligi, ugostio je crveno-bele u dvorani ‘Krešomir Ćosić‘.

Utakmica 21. kola elitnog regionalnog takmičenja počela je u 17 časova, a nakon 20 minuta nadigravanja Zvezda vodi sa ubedljivih 31:47. Prvi poeni na susretu pripali su domaćem sastavu, da bi već u narednom napadu tandem Luka Vildoza- Luka Mitrović odgovorio igrom dva na dva i poravnao rezultat. Zablistao je Mitrović na startu meča sa šest poena, a Argentinac mu se pridružio pogotkom za tri i sa dva atraktivna dodavanja. Do najvećih +6 Zvezda je došla pogotkom sa