Fenomenalna utakmica Barselone i junajteda: Sve će se rešiti u Mančesteru! (video)

Hot sport 16.02.2023  |  Andrej Žepačkić

Bez pobednika! Fudbaleri Barselone i Mančester junajteda remizirali su u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope na Kamp Nou – 2:2.

U prvom poluvremenu viđeno je nekoliko dobrih šansi, međutim mreže su mirovale. Najvažnija vest prvog dela igre bila je povreda mladog Pedrija koji je u 41. minutu napustio teren. U drugom poluvremenu prava kanonada. Nakon centaršuta Rafinje iz kornera, u 50. minutu Crvene đavole je načeo Markos Alonso, koji je gol posvetio nedavno preminulom ocu. Nije dugo trajalo slavlje Katalonaca. Igrao se 53. minut, kada je nakon lopte Freda, Markus Rašford umakao odbrani