Spektakl na "Kamp Nou" bez pobednika: Rafinja spasao Barsu poraza od "strašnog" Rašforda

Euronews 16.02.2023  |  Autor: Euronews

Spektakl pred 90.000 ljudi i celim svetom: Barselona i Mančester junajted odigrali su sjajan susret u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope koji se završio 2:2 (0:0).

Fantastičan tempo, sjajne akcije, odbrane, stative u 90 i nešto minuta spektakla bili su slika i prilika onog što su Barselona i Junajted pokazali. Prvo poluvreme bez golova, a u nastavku kiša pogotaka, preokreti i na kraju će se putnik u osmini finala odlučivati za sedam dana na "Old Trafordu". Ter Štegen - Veghorst/Rašford 2:0. U ovoj jednoj rečenici ne može stati sve što se u prvom poluvremenu dešavalo na "Kamp Nou", ali je golman Barselone sa dve odlične