Luka Jović je čudo! Rival mu umalo nije slomio nogu, ali je Srbin sa dva gola na evro-sceni podsetio da je majstor (VIDEO)

Večernje novosti 16.02.2023  |  Novosti online

NIJE zaboravio Luka Jović da atraktivno trese mreže rivala. Nije uopšte. Dokaz tome su golovi u šesnaestini finala Lige konferencija na utakmici Braga - Fiorentina.

FOTO: Printscreen/Streamable.com Reprezentativac Srbije je doneo početnu prednost italijanskom klubu u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu. Pri dotadašnjem rezultatu 0:0, Biragi je odlično centrirao sa levog krila, a Luka Jović izvrsnom kretnjom i još boljim udarcem glavom dao gol kojim je "viola" povela (VIDEO). Mnogo burnije je bilo na startu drugog poluvremena. Najpre je Bragin Tormena u 55. minutu veoma neoprezno ušao u duel sa Srbinom, umalo mu