Ovi su u pogrešnom takmičenju: Liga šampiona mašta o ovakvom duelu, nestavaran meč Barselona - Mančester junajted!

Večernje novosti 16.02.2023  |  Č. V.

KAKAV meč su odigrali Barselona i Mančester junajted u šesnaestini finala Lige Evrope i prava je šteta što se ovaj okršaj nije desio u Ligi šampiona, jer je po prikazanom ovo bio susret dostojan elitnog takmičenja, a završen je bez pobednika (2:2).

FOTO: Tanjug/AP Svako ko je bio na "Kamp Nou" ili kraj malih ekrana mogao je da uživa u onome što su na terenu pokazali izabranici Ćavija Ernandeza i Erika ten Haga. Iako je prvo poluvreme okončano bez golova, uvodnih 45 minuta je bilo odlično, a šta tek reći o onome što se desilo u nastavku. Viđena su četiri pogotka i još nekoliko odličnih prilika na obe strane. U razmaku od devet minuta pala su tri gola. Najpre je Markos Alonso glavom posle asistencije Rafinje