Notingem forest izvukao bod protiv Sitija, Fulam bez Mitrovića bolji od Brajtona

RTS 18.02.2023

Fudbaleri Notingem foresta odigrali su nerešnu utakmicu protiv favorizovanog Mančester sitija 1:1 u okviru 24. kola Premijer lige. Fulam je bez Aleksandra Mitrovića u timu uspeo da savlada Brajton, minimalnim rezultatom 1:0.

Mančester siti je bio nesumnjivo favorit na gostovanju ekipi Notingem foresta, ali ipak nisu uspeli da ubeleže novu pobedu u Premijer ligi. Naime, Bernardo Silva je doveo "građane" u prednost pred kraj prvog poluvremena u 41. minutu na asistenciju Džeka Griliša. Praktično do samog kraja utakmice, Siti je imao prednost od gola razlike, ali je Kris Vud u 84. minutu poravnao rezultat i uspeo da Notingem forestu pomogne da osvoji jedan bod na ovom meču. Sitiju je ovo