Bodovi ostaju u Novom Sadu: Odbojkaši Vojvodine veruju da će u nedelju (18.00) na svom terenu dokazati da su bolji od Spartaka
Večernje novosti 18.02.2023 | Novosti online
![Bodovi ostaju u Novom Sadu: Odbojkaši Vojvodine veruju da će u nedelju (18.00) na svom terenu dokazati da su bolji od…](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
ODBOJKAŠI Vojvodine žele da nastave pobednički ritam. Novosađani u nedelju (18.00) u svojoj dvorani dočekuju velikog rivala, subotički Spartak.
FOTO: OK Vojvodina Ulaz je besplatan, a svi veruju da će publika uživati u vojvođanskom derbiju. - Nekoliko puta sam rekao da svi u Srbiji žele da dobiju Vojvodinu i to baš u Novom Sadu. Dobro se sećamo naših mečeva od prošle sezone u finalu plej-ofa. Neće biti lako, zato moramo pružiti maksimum, jer samo tako možemo napraviti željeni rezultat - ističe korektor Vojvodine Radoslav Parapunov. Inače, Vojvodina je lider BPŠ Superlige sa 15 pobeda, dok je Spartak