Partizan pobedio, rikardo pogađao! Crno-beli preživeli poslednje gostovanje pred derbi!

Mondo 19.02.2023  |  Mladen Šolak

Crno-beli pobedili Spartak u Subotici, golovima dvostrukog strelca Rikarda. Brine povreda rezerviste Patrika Andradea, proveo je na terenu samo 20 minuta.

Crno-beli pobedili Spartak u Subotici, golovima dvostrukog strelca Rikarda. Brine povreda rezerviste Patrika Andradea, proveo je na terenu samo 20 minuta. Partizan je pobedio Spartak u Subotici 2:1, golovima dvostrukog strelca Rikarda Gomeša u 41. i u 67. minutu. Između ta dva pogotka prvog strelca Superlige (13 pogodaka) domaćin je nakratko napravio problem ekipi Gordana Petrića golom pozajmljenog veziste Crvene zvezde Petra Stanića, koji je izjednačio u 54.