Jovanović pokazao crveni karton, inter ‘na mišiće’ do pobede: Remi u Nemačkoj! (video)

Hot sport 22.02.2023  |  Vukašin Cvetković

Ne preterano sadržajna poluvremena za sada! Ekipa Intera u okviru osmine finala Lige šampiona dočekuje Porto na ‘Đuzepe Meaci’.

Glavni arbitar na ovom susretu je Srđan Jovanović, najbolje rangirani srpski sudija. Nakon prvog poluvremena, mreže su mirovale, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 0:0. Dosta napeto bilo je u drugom delu susreta, viđeno je nekoliko fenomenalnih šansi na obe strane terena, ali su mreže mirovale. Nekoliko sjajnih intervencija zabeležio je golman Intera, Andre Onana. Nekih 15-ak minuta pre kraja, Otavio je potpuno zasluženo dobio drugi žuti karton od strane Srđana