Premijer liga: Arsenal dominantan, Siti na potezu: Čekićari "posekli šumu", Lids do zlata vredna tri boda, Everton pretrpeo bolan boraz

Večernje novosti 25.02.2023  |  Novosti online
Premijer liga: Arsenal dominantan, Siti na potezu: Čekićari "posekli šumu", Lids do zlata vredna tri boda, Everton pretrpeo…

ODIGRANE su četiri utakmice u okviru 25. kola Premijer lige, a najveća pažnja javnosti bila je na utakmici između Lestera i Arsenala u kom su "topdžije" došle do trijumfa rezultatom 1:0.

FOTO: Printskrin Arsenal je u ovaj susret ušao kao blagi favorit, ali su imali apsolutnu dominaciju tokom celog susreta i veliko je čudo da je utakmica završena minimalnom pobedom od 0:1. Prvo poluvreme završeno je bez golova iako su Artetini izabranici uspeli da postignu gol. Trosar je postigao prelep pogodak, ali je poništen zbog prekršaja Ben Vajta nad domaćim golmanom. Na samom otvaranju drugog poluvremena viđen je jedini gol na ovoj utakmici. Trosar je sjajno