„Traktoristima“ sva tri boda (VIDEO)

Zoom UE 25.02.2023

UŽICE – Na otvaranju prolećnog dela sezone u 20. kolu Prve lige Srbije fudbaleri GFK Slobode poraženi od IMT-a 1:2. Strelci za gosti bili su Luković u 10. i Kodžić u 71. minutu. Jedini pogodak za domaće postigao je Bačanin u 90. minutu.

Prolećna premijera za Užičane na domaćem terenu nije bila uspešna. Iako su domaći fudbaleri beleže prvi izglednu šansu, kada je u trećem minutu Milekić glavom šutirao ali je lopta završila u gol autu. IMT dolazi do prednosti već u 10. minutu. Usledila je greška domaće odbrane, Luković je dobio loptu povukao je kroz šesnaesterac i sa ruba peterca, iskosa smestio loptu u donji levi golmanov ugao. Užičani su pokušavali da stignu prednost gostiju, pa je u 26 minutut