Težak poraz lalatovićeve čete! Batak pobedom debitovao na klupi Voše, golman Radničkog četiri puta vadio loptu iz mreže!

Kurir 28.02.2023

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u gostima niški Radnički sa 4:1, u meču 24. kola Super lige Srbije.

Strelci za Vojvodinu bili su Filip Malbašić u devetom, Dejan Zukić u 18. i 58. i Uroš Nikolić u 64. minutu. Gol za Radnički postigao je Radnički Nemanja Belaković u 83. minutu. Vojvodina je zabeležila 11. pobedu u prvenstvu i sa 42 boda zauzima peto mesto na tabeli. Radnički je na 12. poziciji sa 22 poena. U narednom kolu, Vojvodina će gostovati Voždovcu, dok će Radnički gostovati Mladosti GAT. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir