Zbog ovog detalja je Jurić kaznio Radonjića vraćanjem na klupu posle samo 15 minuta u igri

Telegraf 28.02.2023  |  Telegraf.rs

Hrvatski trener je bio vrlo nezadovoljan reakcijom odnosno nedostatkom iste našeg igrača kod građenja akcije Juventusa pre trećeg gola

Fudbaleri Juventusa porazuli su Torino u gradskom derbiju 4:2 a jedan od odlučujućih momenata utakmice desio se u 70. minutu kada je "Stara dama" došla do trećeg pogotka, za 3:2, i tada već usmerila meč u jednom pravcu. Rabio je malo kasnije samo pečatirao trijumf. Upravo je taj treći gol u režiji Bremera skupo koštao i našeg reprezentativca Nemanju Radonjića koga je trener Ivan Jurić zbog nonšalancije u akciji koja je prethodila pogotku, brzo izveo iz igre. Ne bi