Pregled sportske nedelje u Nišu

Naissus info 01.03.2023

U nedelji koja je iza nas imali smo prilike da pogledamo zanimljive utakmice na niškim terenima, ali i borbu naših ekipa na gostovanjima. Mi vam prenosimo atmosferu i pregled sportskih dešavanja koja su za nama. Fudbal Rukomet Košarka Odbojka

U utorak 28.2. od 16:00 časova okviru 24. kola Mozzart bet superlige Srbije na gradskom stadionu ,,Čair’’ sastale su se ekipe Radničkog i Vojvodine. Gosti su bolje ušli u meč i u 9. minutu golom Filipa Malbašića sa bele tačke poveli 1:0. U 14. minutu Petar Mićin je imao sjajnu šansu za domaće koju nije iskoristio. U 18. minutu stiže kazna i Dejan Zukić povećava rezultat na 2:0 za Vojvodinu. Nišlije su krenule da napadaju, ali se gosti odlično brane. U 36. minutu