Kada ne ide Mitru, ne ide ni Fulamu - Srbi požuteli, Brentford uzeo bodove!

Sportske.net 06.03.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Brentforda savladali su kod kuće ekipu Fulama rezultatom 3:2 u okviru 26. kola engleske Premijer lige. "Pčelice" su stigle do vođstva već u šestom minutu, odbijena lopta stigla je do Itana Pinoka koji je uz malo sreće uspeo da savlada Lena.

Imao je Fulam pravi odgovor u finišu prvog poluvremena, igrao se 39. minut kada je Manor Solomon sačekao odbijenu loptu posle sjajnog udarca Pereire i glavom doneo izjednačenje svojoj ekipi. Odmah na početku drugog dela igre usledio je veliki šok za goste, sudija Tejlor dosudio je penal za Brentford, a siguran sa bele tačke bio je Ivan Toni u 51. minutu susreta. Požutela su obojica reprezentativaca Srbije, Aleksandar Mitrović i Saša Lukić, vezista je bio i