Liga šampiona nastavljena burno! Sudije "ugurale" u četvrtfinale klub koji je platio 611 miliona evra za pojačanja u ovoj sezoni

Večernje novosti 08.03.2023  |  Novosti online
Liga šampiona nastavljena burno! Sudije "ugurale" u četvrtfinale klub koji je platio 611 miliona evra za pojačanja u ovoj…

OSMINA finala Lige šampiona u fudbalu je počela da dobija rasplet, a u utorak su postali poznati i prvi učesnici četvrtfinala elitnog klupskog nadmetanja u Evropi.

FOTO: Tanjug/AP U pitanju su Benfika i Čelsi. Benfika je ulogu favorita lako i ubedljivo opravdala, a sve je počelo bravurom Rafe Silve u 38. minutu, koji je gol dao posle driblinga kao da je futsal u pitanju. Asistent za uvodni pogodak, Gonsalo Ramoš, udvostručio je prednost Portugalaca pred odlazak na veliki predah, da bi isti igrač na 3:0 povisio u 57. minutu. Gonsalo Ramoš slavi gol na revanš utakmici osmine finala Lige šampiona Benfika - Klub Briž / FOTO: