Juve bolji od Sampe, gol Đuričića, asistencija Kostića, Vlahović promašio penal (video)

Sportski žurnal 12.03.2023

Juventus je zabeležio 16. pobedu u prvenstvu i sa 38 poena zauzima sedmo mesto na tabeli, a Sampdorija je na poslednjem, 20. mestu sa 12 bodova

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu Sampdoriju sa 4:2, u meču 26. kola italijanske Serije A. Poveo je Juventus golom Bremera u 11. minutu, nakon asistencije srpskog internacionalca Filipa Kostića. Strelac drugog i trećeg gola za Juventus bio je Adrien Rabio u 26. i 64. minutu, a četvrti gol je postigao Matijas Sule u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena. Juventus je u 69. minutu imao priliku da stigne i do ubedljivije pobede, ali srpski