Kostić raširio ruke, a Vlahović ispao šmekerčina! Navijači Juventusa će zbog ovog snimka obožavati Dušana! (video)

Mondo 13.03.2023  |  Dušan Ninković

Srpski fudbaleri bili u centru pažnje nakon gola u četvrtom minutu nadoknade, a o Vlahovićevom potezu navijači će dugo pričati.

Srpski fudbaleri bili u centru pažnje nakon gola u četvrtom minutu nadoknade, a o Vlahovićevom potezu navijači će dugo pričati. Fudbaleri Juventusa savladali su Sampdoriju (4:2) u veoma zanimljivoj utakmici, a srpski fudbaler Dušan Vlahović mogao je da bude tragičar na ovom susretu. Nekadašnji napadač Partizana i Fiorentine promašio je kazneni udarac zbog čega ga je tešio i Dejan Stanković, a imao je još jednu dobru priliku kada je nakon njegovog pokušaja glavom