Fudbal je igra u kojoj Hrvati uvek pobede na penale - Hajdukova deca u polufinalu Lige šampiona!

Sportske.net 15.03.2023  |  Sportske.net

Juniori Hajduka iz Splita plasirali su se u polufinale omladinske Lige šampiona.

Nakon velike drame i čak devet penal serija Splićani su izbacili Borusiju iz Dortmunda. Utakmica je u Nemačkoj završena je rezultatom 1:1, a baš kao i seniorska reprezentacija Hrvatske, tako su i Hajdukovi omladinci bili sjajni u izvođenjenju jedanaesteraca. Veliki broj navijača večeras je imao Hajduk u Dortmundu, a oni su bili odušeljeni u 72. minutu kada je njihov tim poveo golom Mata Antunovića. Četiri minuta kasnije domaćin je izjednačio pogotkom Julijana