(Poluvreme) Radnik postigao drugi gol i kaznio Partizan: Crno-beli nisu koristili šanse, sada imaju veliki zaostatak! (video)

Hot sport 17.03.2023  |  HotSport
Fali im realizacije. Fudbaleri Partizana dočekali su Radnik iz Surdulice od 16 časova na stadionu u Humskoj. U pitanju je 27. kolo Mozzart Bet Superlige Srbije, a poslednjeplasirani tim na tabeli, crno-belima je priredio veliki šok u 13. minutu, kada je stigao do vođstva, a u završnici prvog poluvremena do prednosti od 0:2. Od samog starta utakmice, loše je izgledala odbrana srpskog vicešampiona, što su gosti pokušavali da iskoriste i dođu do pogotka. Već u 7