Ajaksu izmiče titula: Ne pomaže gol Tadića – Fajenord odneo tri boda iz Amsterdama! (video)

Hot sport 19.03.2023  |  Andrej Žepačkić

Teška situacija za Kopljanike! U okviru 26. runde Eredivizije od 14 časova i 30 minuta sastali su se Ajaks i Fajenord u utakmici, kojom je aktuelni šampion mogao da uhvati potpuni priključak za aktuelnim liderom.

Međutim, to se neće desiti, barem za sada. Gosti su odneli sva tri boda za Roterdam pobedom – 3:2. Već u petom minutu bilo je 1:0 za goste zahvaljujući golu Santijaga Himeneza. Prednost se vrlo istopila s obzirom da je Alvarez poravnao u 17. minutu. Potpuni preokret aktuelnom šampionu Holandije doneo je srpski fudbaler Dušan Tadić golom u 37. minutu. Ajax balik unggul lewat sontekan Tadic manfaatkan umpan Bergwijn. #AJAFEY #DeKlassieker pic.twitter.com/YsfcxOQpsp —