Tadić uzalud pogađao, Ajaks ostaje bez titule: Poraz u derbiju ga skupo koštao, može da izgubi i drugo mesto!

Mondo 19.03.2023  |  Nemanja Stanojčić

Dušan Tadić dao je gol, ali je Ajaks izgubio od Fejenorda i tako se udaljio od titule.

Dušan Tadić dao je gol, ali je Ajaks izgubio od Fejenorda i tako se udaljio od titule. Ajaks je izgubio od Fejenorda i udaljio se od borbe za titulu (3:2). Dušan Tadić postigao je gol za preokret "kopljanika" koji nisu uspeli da zadrže prednost do kraja. Gosti su u drugom delu postigli dva pogotka i slavili. Sada imaju šest bodova manje od velikog rivala. Fejenord je poveo u petom minutu preko Santijaga Himeneza, ali je već do poluvremena usledio preokret. U 17.