Napoli gazi sve pred sobom: Šou Kvarachelije i Osimena, Fiorentina minimalna protiv Lećea!

Hot sport 19.03.2023  |  Dimitrije Igić

U ovom trenutku niko ne može da se suprotstavi ekipi iz Napulja Napoli je ubedljivo savladao ekipu Torina u gostima sa 0:4.

Izabranici Spaletija su sada pobegli Interu na neverovatnih 21 bod prednosti, uz utakmicu više. Meč su obeležili kao i po običaju, Khviča Kvarachelija i Viktor Osimen. Nigerijski napadač je tresao mrežu u 9. i 51. minutu dok je Gruzijac upisao gol iz penala u 35. minutu i asistenciju za Endombelea u 68. minutu. Full-time ✅💪 90+2 | #TorinoNapoli 0-4 💙 #ForzaNapoliSempre pic.twitter.com/eMP1SVHZJ7 — Official SSC Napoli (@en_sscnapoli) March 19, 2023 U Florenci je