„Tumarao je kroz šiblje izgreban i blatnjav“, jedva je isplivao iz hladnog Dunava: Novi detalji prevrtanja čamca na Dunavu, traga se za tri osobe
Nova 19.03.2023 | Autor:Blic
![„Tumarao je kroz šiblje izgreban i blatnjav“, jedva je isplivao iz hladnog Dunava: Novi detalji prevrtanja čamca na…](https://nstatic.net/img/logo/s/nova.png)
Čamac sa četiri osobe prevrnuo se sinoć oko 22.30 časova na Dunavu, a samo jedna od njih je uspela da ispliva na obalu, dok se tri vode kao nestale.
K. M. (37), prema rečima očevidaca, bio je izgreban i blatnjav kada se dokopao obližnjeg šiblja i zatražio pomoć. „Isplivao je i izašao i reke u visini Krnjače na levoj obali Dunava. Tumarao je kroz šiblje preko nasipa, video svetlost kuća, došao do prvih kuća, izgreban, blatnjav i prijavio nesreću“, kaže očevidac. Meštani su odmah pozvali policiju koja je izašla na teren i koja od sinoć intenzivno traga i na Dunavu i u priobalju za nestalom trojicom iz čamca. Kako