Zvezda prekinula crnu seriju: Majstorije Kampaca protiv SC Derbija, Marković pogađao trojke

Nova 19.03.2023  |  Autor:Oliver Mijušković

Sve zanimljiva dešavanja sa meča pročitajte i pogledajte u blogu Nova.rs Košarkaši Crvene zvezde pobedili su SC Derbi u 22. kolu ABA lige rezultatom 90:70 u hali „Aleksandar Nikolić“.

Crveno-beli su tako prekinuli seriju od dva poraza u ABA ligi, odnosno od šest neuspeha na prethodnih sedam utakmica. Ekipa Duška Ivanovića je dominirala većim delom meča, iako je SC Derbi pravio probleme u prvom periodu, koji umalo nije rešio u svoju korist. Zvezda je u drugoj četvrtini pobegla na dvocifreni plus, a na poluvreme je otišla sa prednošću od devet poena. „Studenti“ su zapretili početkom trećeg perioda, ali se onda domaćin odlepio i do kraja bez