Vels šokirao Hrvatsku u trećem minutu nadoknade Španija ubedljivom pobedom otvorila kvalifikacije za EP

Alo 25.03.2023

Fudbaleri Hrvatske i Velsa odigrali su nerešeno 1:1 (1:0) u Splitu na startu kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2024. godine u Nemačkoj.

Domaćin je poveo u 28. minutu kada se Andrej Kramarić sjajno snašao na ivici kaznenog prostora i spoljnim delom stopala postigao vodeći pogodak. Velšani ništa nisu pokazali u prvom delu. "Vatreni" su imali potpunu kontrolu i imali nekoliko prilika da sa većom prednošću odu na odmor. U drugom poluvremenu Velšani su zaigrali nešto ofanzivnije i to im se isplatilo, mada je delovalo da će izabranici Zlatka Dalića ipak znati da sačuvaju rezultat. Alo.rs 22:26 Alo.rs