Omladinci razočarali, kadeti ''petardom'' vratili nadu - Slede mečevi odluke za plasman na EP

Sportske.net 25.03.2023  |  Sportske.net

Omladinska i kadetska reprezentacija Srbije vode odlučujuće borbe za plasman na Evropsko prvenstvo.

Omladinci su pre tri dana na završnom kvalifikacionom turniru u Poljskoj dobro startovali, savladali su Letoniju sa 1:0, ali su razočarali današnjom partijom i porazom od Izraela rezultatom 3:1 značajno umanjili svoje šanse da se drugi put uzastopno nađu na Evropskom prvenstvu. Sve je praktično bilo rešeno u prvom poluvremenu. Abed je u 24. minutu doveo Izrael u vođstvo, a sedam minuta kasnije Jovan Miladinović je skrivio jedanaesterac, uz isključenje, pa je Srbija