Srpska liga Istok: Neverovatan preokret Popovčana u poslednjih 10 minuta! (foto)

Hot sport 26.03.2023  |  Dimitrije Igić

FK Car Konstantin – FK Budućnost Popovac, 2:3 U okviru 19. kola Srpske lige Istok sastali su se Car Konstantin i Budućnost Popovac na stadionu na Bubnju.

Gosti su došli do velike pobede nakon preokreta, pošto su gubili 2:0. Popovčani su držali kontrolu igre tokom prvog poluvremena. Već u 6. minutu su imali odličnu priliku, ali je prečka spasila domaće. Četiri minuta kasnije, gosti su preko Dušana Milanovića imali odličnu šansu, ali je golman domaćih Miloš Perić bio na mestu. FOTO: Hotsport U 16. minutu Car Konstantin je ima dobru priliku, ali je lopta završila pored gola. U nastavku, igralo se na sredini terena bez